IGNALINOS RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ

Maži darbai – didelių pasiekimų pradžia

 

  

 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2019-09-17

Rugsėjo 24 d. rengiamas projektų atrankos komiteto posėdis

Š. m. rugsėjo 10 d. 14 val. šaukiamas VPS vykdytojos (Ignalinos rajono vietos veiklos grupės) projektų atrankos komiteto posėdis. Vietos projektų atrankos komitetą sudaro komiteto nariai – Ignalinos rajono vietos veiklos grupės valdybos nariai, nariai-stebėtojai – Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos ir Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos atstovai.
Vietos projektų atrankos posėdis šaukiamas pakartotinai, nes rugsėjo 10 d. vykusiame projektų atrankos komiteto posėdyje po projekto atrankos komitetų narių nusišalinimų paaiškėjo, kad nėra kvorumo sprendimams dėl projektų atrankos priimti.
Projektų atrankos posėdžio darbotvarkė:
1. Dėl pritarimo Ignalinos kultūros ir sporto centro vietos projektui „Ignalinos krašto tradicinių švenčių gyvybingumo išsaugojimas ir plėtra“.
2. Dėl pritarimo Paliesiaus dvaro asociacijos vietos projektui „Puoselėjame Ignalinos krašto tradicinius amatus ir folklorą“.
3. Dėl pritarimo Folkloro klubo „Čiulbutė“ vietos projektui „Gyvoji tradicija – iš lūpų į lūpas, iš kartos į kartą“.
4. Dėl pritarimo Ignalinos rajono Linkmenų kaimo bendruomenės vietos projektui „Šventės vienija bendruomenė“.
5. Dėl vietos projektų paraiškų, gautu Kvietimo Nr. 13 galiojimo metu, rezervinio sąrašo patvirtinimo.
6. Dėl pritarimo VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centro vietos projektui „Potencialių vietos projektų pareiškėjų, projektų vykdytojų ar jų atstovų kompetencijos didinimas verslo ir socialinio verslo srityse“.
7. Dėl pritarimo Lietuvos ūkininkų sąjungos Ignalinos rajono skyriaus vietos projektui „Verslas kuriantis socialinį poveikį“.
8. Dėl pritarimo Ignalinos rajono savivaldybės administracijos vietos projektui „Universalios sporto aikštelės įrengimas Ignalinos rajono Vidiškių kaime“.
9. Dėl vietos projektų paraiškų, gautu Kvietimo Nr. 15 galiojimo metu, rezervinio sąrašo patvirtinimo.Grįžti į peržiūrą