IGNALINOS RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ

Maži darbai – didelių pasiekimų pradžia

 

  

 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2019-12-17

IRVVG įgyvendintas projektas tarp 40 geriausių Europoje

Gruodžio 2-4 d. Briuselyje vyko konferencija "Po 2020-ųjų: vietos veikla besikeičiančiame pasaulyje", kurią organizavo Europos žuvininkystės regionų tinklas FARNET ir Europos Komisija. Konfencijos metu vyko organizatorių atriktų 40 geriausių Europoje įgyvendintų projektų paroda. Tarp geriausių projektų buvo pristatytas ir Ignalinos rajono vietos veiklos grupės (IRVVG) kartu su Šilutės žuvininkystės regiono vietos veiklos grupe "Žuvėjų kraštas" įgyvendintas tarpteritorinio bendradarbiavimo projektas „Žvejybos paveldo puoselėjimas Lietuvoje: nuo ežerų iki jūros“, finansuotas EJRŽF ir LR valstybės biudžeto lėšomis.

Konferencijoje IRVVG atstovavo vietos plėtros strategijos administravimo vadovė Ligita Smagurauskienė ir vietos plėtros strategijos viešųjų ryšių specialistė Jelena Jusis. IRVVG atstovės ne tik pristatė įgyvendintą projektą ir savo krašto žvejybos paveldą parodoje, bet ir dalyvavo konferencijos plenarinėse sesijose bei darbo grupėse, skirtose Baltijos jūros regiono problemoms, tvaraus turizimo plėtrai ir socialinės įtraukties didinimui.

IRVVG stendą parodoje aplankė eurokomisaras Virginijus Sinkevičius, europarlamentaras Bronis Ropė, Lietuvos ministerijų atstovai, bei kolegos iš įvairių Europos regionų.Grįžti į peržiūrą